Kaldera Turizm

Firmamız ilk olarak 2022 yılında öğrenci ve personel taşımacılığı hizmeti ile faaliyetlerine başlamıştır. 2022 yılında Limited şirket olarak Sahil Mah. Hayri Sandıkçı Sk. Tatvan Center Blok No: 15 İç Kapı No: 34 Tatvan’da halen hizmet vermeye devam etmekteyiz. Servis Taşımacılığı ve Vip Servis Kiralama alanında Bitlis’ten Edirne’ye kadar yurtiçinde son model çeşitli muhtelif araçlar ile hizmet veren bir yetkili ve Profesyonel bir kuruluştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe, eğitimli ve uzman kadromuz ile maximum müşteri memnuniyetini ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Şirket politikamız sürekli eğitim ve kendini yenileyerek çağın gerektirdiği şartlara uygun olarak kaliteli, güvenli, titiz ve optimum hizmeti sağlamaktır. Amacımız her zaman için sektördeki en büyük firma olmak değil, en iyi firma olmaktır. Hizmetlerimizde müşterilerimizin can güvenliğini birinci planda tutarak rahat, huzurlu, konforlu ve en son marka ve son model araçlarla dakik ve ekonomiklik ön plandadır.

Bundan sonraki süreçlerde de hedefimiz kalitemizden ödün vermeden, maksimum müşteri memnuniyeti ve personel memnuniyeti sağlamak olacaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Servis,Taşımacılık ve Seyehat, Gezi , Turlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için K:aldera Turizm firmamız 7/24 hizmetinizdedir.