Hizmetlerimiz

Turizm Taşıma

Kaldera Turizm Taşıma Firması Bitlis ve İlçelerinde Turizm Taşıma firması olarak başta Bitlis Merkez olmak üzere çevre il ve ilçelere turistik geziler için araç tahsisi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca şoförlü araçlarımız ile Turizm seferlerimiz de mevcuttur. Antalya, İstanbul, İzmir, Ankara gibi diğer illerden Van ve çevre illerine yapılacak gezi seyahatlerde Kaldera Turizm Şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Öğrenci Taşımacılığı

Bitlis ve İlçelerimde Öğrenci Servisi Kaldera Turizm Öğrenci Taşıma hizmetimiz Tatvan'da Güvenli, ucuz fiyatlarla Van Öğrenci Servisleri Profesyonel Okul Servisleri firmasıdır.

Personel Taşımacılığı

Özel Güvenli Uygun fiyatlarla Van Personel Taşımacılığı ve Bitlis'te Personel Servisi hizmetleri sunmaktayız. Servis Kiralama hizmetimiz Şoförlü veya Şoförsüz sunulmaktadır.

Özel Servis Kiralama

Misafirlerine bir sefer değil her zaman hizmet vermek isteyen ve sizden aldığı güvenle müşteri kitlesini her geçen gün biraz daha büyüten..

Protokol Taşımacılığı

Bitlis Protokol Taşımacılığı Bitlis Şehir İçi Şehir Dışı Turizm Taşımacılık Organizasyon Bitlis Vip Transfer Hizmeti Okul Gezisi Minibüs Otobüs Araç Kiralama.

Havaalanı Transferleri

Bitlis ve ilçelerinden Havalimanı Transfer, Van Havaalanı Transfer Hizmeti Muş Havaalanı Taksi ulaşım hizmeti kapsamında uygun ücretlerle Şoförlü Servis, Dolmuş kiralama hizmeti mevcuttur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Servis,Taşımacılık ve Seyehat, Gezi , Turlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için K:aldera Turizm firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?